Vylepši prsa (bez plastiky)!

3. července 2007 v 14:38 | Kačí

Vylepši prsa (bez plastiky)!

"Zelená je barvou růstu, tak uvidíme, co se z nich vyklube."
Dodej svému sebevědomí berličku v podobě ohromujícího výstřihu... V showbyznysu se to hemží hvězdami, které propadly trendu dokonalosti a nechávají si vycpávat poprsí silikonem jako na běžícím pásu.
Z výzkumů dokonce vyšlo najevo, že by plastiku prsou podstoupilo
48 % mladých dívek, pokud by na to měly peníze. Taky sníš o tom, že jednoho dne zalehneš na stůl plastického chirurga a necháš si vyrobit prsa na míru? Zadrž! Víme, jak si vylepšíš prsa i bez bolestivé operace.

Vyber si správnou podprdu

Věřila bys, že zhruba 80 % holek nosí nesprávnou velikost nebo tvar podprsenky? Přitom správně zvolená podprsenka má velký vliv na podobu tvých prsou. Schválně si odpověz na následující otázky:
* Vyhrnuje se ti podprsenka v průběhu dne nahoru?
* Zařezávají se ti ramínka do ramen a zanechávají otlačeniny?
* Přetékají ti prsa z bočních stran podprsenky?
* Jsou ti košíčky podprsenky volné?
* Máš ňadra v podprsence podivně zmáčknutá?

Pokud jsi na kteroukoli otázku odpověděla ano, potřebuješ si přeměřit míry a nosit jinou velikost. Míša (16) k tomu říká: "Vždycky jsem si myslela, že mám velikost 80B. Pak mi ale v jednom obchodě neseděly podprsenky a prodavačka mě přesvědčila, že mám 75C. Fakt je, že mi teď podprda sedí mnohem líp." Podprsenku bys neměla nosit déle než rok a půl, protože látka potom ztrácí pružnost a prsa nemají dostatečnou oporu.

Posiluj prsní svalstvo

Prsa jsou v podstatě samý tuk, takže jejich tvar závisí na tom, jak máš vypracované okolní svalstvo. Cvičením se ti prsa sice nezvětší, ale můžeš je parádně pozvednout, aby ti za pár let nevisela až k pasu. Cvič následující cviky každý den a brzy uvidíš výsledky.

* Kliky na zdi:

Postav se s nohama mírně rozkročenýma asi 60 cm od zdi. Pak polož dlaně na stěnu přibližně v úrovni ramen. Pomalu se pokrč v loktech tak, aby ses čelem téměř dotýkala zdi. Vypadá to, jako bys dělala kliky. Vydrž 3 sekundy a paže opět natáhni.

* Zvedačky s láhvemi:
Vezmi dvě 1,5litrové láhve vody. Polož se na záda, paže natáhni
do stran a v každé ruce drž láhev. Pomalu zvedej obě paže k sobě tak, že budeš láhve držet v rukou přímo nad sebou. Vydrž tři sekundy a ruce pomalu pokládej.

Pečuj o svůj dekolt

Nejen obličej, ale i tvá prsa vyžadují pravidelnou péči ve formě čištění, hydratace a peelingu. V případě, že máš na prsou strie, dopřej jim krém s vitamínem E, kakaovým máslem nebo aloe vera. Vyvaruj se příliš horké vody při sprchování, protože v důsledku jejího působení ztrácejí prsa pružnost a ochabují. To samé platí o přílišném opalování. Pokud si chceš udržet prsa ve formě, dej si osvěžující ledovou sprchu. Drsné, ale účinné!

Oblečení dělá zázraky

I když módní trendy velí navléknout se na léto do topu bez ramínek, nejdřív pořádně zvaž, jestli se na tebe daný model hodí. Správně vybraným oblečením totiž můžeš ze svých citrónků vykouzlit svůdné pomeranče, anebo přerostlé melounky zkrotit na pěkně kulaté grepy.

* Velká prsa:

Jestli se velikostí poprsí blížíš Pamele, zeštíhli svou siluetu výběrem tmavých topů. Vybírej si výstřihy do véčka, korzety, dobře padnoucí trička a zavinovací šaty nebo trika. Tyhle střihy budou tvé postavě lichotit.

* Malá prsa:

Pokud jsi majitelkou menších prsou, sáhni po tričku bez výstřihu, roláku nebo triku se stojáčkem či límečkem, topu ve stylu plavek nebo tílku se zajímavě řešenými ramínky.
Jakékoli barevné vzory a zajímavé detaily budou na malých prsou vypadat skvěle. V tílku s nahými zády si můžeš klidně vyrazit i bez podprsenky, ale pokud nutně potřebuješ objem prsou opticky zvětšit, sáhni po vycpané podprdě s push-up efektem.

Nacvič správné držení těla

Viděla jsi někdy fotku, kde by se třeba taková Paris Hilton nebo Lindsay Lohan hrbily s rameny dopředu? Ani náhodou! Ony totiž vědí, že správným držením těla mohou ze svých nulek vykouzlit svůdné vnady. Takže se narovnej, ramena stáhni dozadu a pořádně se vyprs, ať každý vidí, že můžeš být sexy i bez devadesáti cenťáků po obvodu. A narovnej se, i když sedíš!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.