Mají radši stydlivky???

1. května 2007 v 12:33 | Kačí |  ♥..::KluCíííí::..♥
Odpovídá Martin (17) , zdroj - časopis Barvo Girl!
Když dostanu otázku, jako je třeba tahle, je fakt hrozně těžký odpovědět krátce nebo jednou větou. Vlastně ani nemůžu mluvit za všechny kluky, protože každýmu z nás se líbí něco jinýho.
To je to samý, jako otázka: Jsou hezčí blondýny, nebo hnědovlásky? Vždycky záleží na typu holky a hlavně na vkusu každýho z nás. Sexy šaty s výštřihem až do pasu, nebo radši normální džíny a tričko? Záleží na tom, kam se oblékáš. Jsou lepší větší, nebo menší prsa? Hlavní prostě je, co se ke který holce hodí.
U otázky, jestli se mi víc líbí stydlivý, nebo sebevědomý holky, musím sám za sebe říct, že sebevědomý holky u mě vedou na celý čáře! Nemyslím tím ale žádný namachrovaný drsňačky! Sebevědomá holka pro mě znamená "holka, která si věří", je ráda sama sebou a dobře zná všechny své silné i slabé stránky.
Být sebevědomá neznamená povyšovat se nad ostatní nebo bejt kápo v partě. Sebevědomý holky na nás působí fakt hodně sexy, protože jsou se sebou i svým vzhledem vyrovnané. Prostě se mají rády a to se nám děsně líbí! Snad budou mít stejně rády i nás :))
Moje bejvala Lucka měla například dost velkej nos a míry modelek viděla možná tak občas v časopisech. Měla malý prsa a široký boky. I tak to pro mě ale byla ta nejkrásnější holka na s¨větě! Nehledala na sobě každou chvíly chyby (jako moej ostatní ex-slečny) a nefňukala, ale někdy se koukla do zrcadla a řekla: "Tájo, mám fakt celkem vtipnou postavu, co?" Potom se tomu smála. Miloval jsem ji! I za tohle... Sebevědomá holka je při milování uvolněnější než ta, která je se sebou nespokojená a pořád se pokouší něco schovávat.
Věř tomu, že u holek nezáleží na tom, jestli jsou dokonalý, ale na tom, jak moc jsou spokojený samy se sebou. Sebevědomý holky se dobře poznají i na ulici. Víš podle čeho? Jinak se hýbou při chůzi a vypadají víc hrdě. A ví, co jim sluší. Když mají hezkej zadek, vezmou si džiny, co ho zvýrazní...a když se jim na sobě něco nelíbí, nosí věci, které to skvěle zamaskují. Třeba "moje" Lucka nosila takovou tu podprsenku zvedačku, "push-upku", nebo jak se to jmenuje a sukně místo uplých džín.
Mysli vždycky na to, že třeba i přes dokonalej "vohoz" platí, že "opravdová krása přichází zevnitř". Sebevědomý holky si stojí za svým vlastním názorem, i když ho v tu chvíli mají třeba jen ony. I díky tomu nás přitahují.
Úplně to nejlepší na sebevědomí je, že ho člověk může získat a naučit se ho používat kdykoliv během života. Ani stydlivky teda nemusí házet flintu do žita a zoufat.
Jak na to? Stačí, když se naučíš mít sama sebe ráda a řekneš si: "Jsem možná trochu stydlivá, ale skvělá holka!" To je první krok k novýmu sebevědomí!
Tak vám, holky, s klukama držíme palce :)
Kluci klidně sem napište taky svůj názor k tomuhle tématu!!!!=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.