Květen 2007

Avril Lavigne

29. května 2007 v 13:21 | Kačí |  Avril Lavigne

Avril Lavigne

Zpěvačka

Datum narození: 27.09.1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Kanada
Znamení: VáhyŽivotopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se ted' stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydává již své třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničku Keep Holding on, či Girlfriend, která nyní válcuje hitparády. Jako další singl vyjde When Youre Gone.

Odkazy:
www.avril-lavigne.com
www.avril-lavigne.redir.cz

Kontakt:
Avril Lavigne
Arista Records
6West 57th Street
New York
USA
Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne
Avril LavigneAvril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne

Britney Spears

29. května 2007 v 13:18 | Kačí |  Britney Spears

Britney Spears

zpěvačka, herečka, modelka

Datum narození: 02.12.1981
Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA
Znamení: Střelec


Životopis:
Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua JC Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy.Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu.Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 Austin Powers in Goldmember, kde vystupuje sama za sebe.

Když je v roce 2004 na vrcholu své kariéry, vdá se za tanečníka Kevina Federlina. Pro všechny byly zpočátku párem snů. To se následně změní jakmile Britney otěhotní. Kevin rozhazuje její peníze plnými hrstmy a tráví noci s jinými ženami a popíjením s kamarády. Každý den se objevují na titulních stranách bulvárních plátků a Brit to ignoruje, protože chce zachránit rozpadající se manželství. Porodí Seana Prestona a ani ne za pár měsíců otěhotní podruhé. Dovnímá se, že druhý potomek zachrání jejich vztah. Nestane se tak. Britney porodí druhého syna, obarví si vlasy na černo a podává kategoricky žádost o rozvod.

V nejbližších dnech Britney připravuje novou desku a chystá tak přelomový návrat do světa šoubyznys.

Ve zkratce:
Matka:Lynne (učitelka)
Otec:Jamie (práce ve stavebním průmyslu)
Sourozenci Bryan (22), Jamie Lynne (9)
Výška 165 cm
Hmotnost 48 kg

Odkazy:
www.britney.com
www.britneyspears.com
www.peeps.com/britny
www.britney-spears.com
www.britney-spears-portal.com
www.britney-spears.to
www.britneyspearscafe.com
www.britneyspearsnow.com/
www.britney-spears.cz
www.britneyspears-web.com
www.100-britney-spears-pics-and-pictures.com
www.britney.ru
www.britney4u.de

Kontakt:
P.O. Box 250 Osyka, MS 39657

Britney Spears

Britney Spears
Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears
Britney Spears

Jennifer Lopez

29. května 2007 v 12:14 | Kačí


Jennifer Lopez

Zpěvačka, Herečka

Datum narození: 24.07.1970
Místo narození: New York (Bronx), USA
Znamení: LevŽivotopis:
Jennifer Lopez je dobře známá ve světě filmu, hudby, módy a kosmetiky. Narodila se jako Jennifer Lynn Lopezová 24. Července 1970 v Bronxu. Rodiče pocházející z Puerto Rica si dali záležet, aby své děti uchránili od drsných podmínek čtvrti a snažili se jim poskytnout co nejkvalitnější výchovu. Její otec David je počítačový technik a programátor, její matka Guadalupe je učitelkou ve školce. Jennifer začala svoji kariéru jako tanečnice, už odmalička věděla co chce dělat. Jako čtyřletou holčičku ji matka přihlásila do hodin tance. V sedmi letech vystupovala na různých školních představeních. Ve čtrnácti přidala i hodiny zpěvu. Během studií na střední škole hrála softball, tenis a věnovala se gymnastice. V sedmnácti se také přihlásila na taneční školu na Mannhattanu a úplně se oddala tanci. V osmnácti byla přijata na Baruch College, ale po prvním semestru ze školy odešla, což způsobilo že odešla z domova.

Z počátku se jí vůbec nevedlo a nedokázala najít žádnou práci jako tanečnice. Až v 19 letech dostala první práci v cestovní taneční skupině a konečně začala vydělávat a její kariéra rostla, první roli dostala v populárním komediálním seriálu In Living Color jako Fly Girl. Několik dalších rolí následovalo v televizních seriálech a filmech jako Havárie letu 7, Druhá šance, Hotel Malibu a Moje rodina

V roce 1994 odmítla začínající herečka Jennifer Lopezová nabídku účinkovat v pokračování úspěšného televizního filmu Hotel Malibu. Vůbec nevěděla, co ji čeká, jistá si byla jen tím, že nestojí o kariéru v televizi. "Odmalička jsem zpívala a tancovala. Teď jsem toužila hrát ve filmu," vybavuje si Jennifer. Rok nato na plátně zazářila jako hvězda ságy režiséra Gregoryho Navy o mexických vystěhovalcích Moje rodina a společně s Wesley Snipesem a Woodym Harrelsonem ve Vlaku plném peněz. Průlom přišel v roce 1997 díky filmu Selena, ve kterém ztvárnila titulní roli zpěvačky Seleny Quintillany Perezové, kterou v roce 1995 zabil šílený fanoušek. Tato role ji vynesla nominaci na Zlatý glóbus.Po tomto velmi dobře přijatém filmu následovala řada dalších jako například Zakázané ovoce (Out of Sight, režie Steven Soderbergh, 1997), Svatby podle Mary (The Wedding Planers, režie Adam Shankman, 2001), Cela , Krásná pokojská (Maid of Manhattan, režie Wayne Wang, 2002).

Za účinkování ve snímku Policajtka "Angel Eyes" (2001) inkasovala devět miliónů dolarů a stala se nejlépe placenou latinskoamerickou herečkou. Ve filmu Smím prosit si zahrála s Richardem Gerem a po boku Roberta Redforda se objevila ve snímku Skutečný život.

V komedii Příšerná tchýně (2005, režie Robert Luketica) ztvárnila roli Charlotte Cantilinové, která dlouhé roky hledá toho pravého. Když konečně našla muže svých snů Kevina Fieldse (Michael Vartan) tak se ukázalo, že jeho matka Viola (Viola Fonda) je přímo ztělesněná noční můra. Brzy se strhne boj o to, kdo zaujme v Kevinově životě první místo.

Ve stejném roce se objevila v roli Jean Gilkynson ve snímku Žít po svém. Jean přijíždí se svou dcerkou Griff na ranč Einara Gilkysona (Robert Redford), muže, jenž ji viní ze smrti svého jediného syna. Jean tvrdí, že je Griff Einarovou vnučkou a pro Einara, který už na život rezignoval, je zvídavá Griff vytržením ze stereotypu, se kterým se již smířil.

Ve zkratce:
Má dvě starší sestry Lyndu a Leslie. Lynda pracuje v newyorském rádiu jako DJ a Leslie učí hudební výchovu. Rodina pochází z Portorika.
Manželství s Ojanih Noa 22.února 1997 o rok později se rozvedli.

Odkazy:
jennifer.webz.cz
www.jenniferlopez.com
www.the-movie-times.com/thrsdir/actress/jlopez.html
www.jlzone.com
www.1-source-4.com/jennifer-lopez
www.infoideas.net/jennifer/

Kontakt:
C/O United Talent Agency
9560 Wilshire Blvd. Suite 500
Beverly Hills, CA 90212
USA

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer LopezJennifer Lopez

Angelina Jolie

29. května 2007 v 12:11 | Kačí

Angelina Jolie

Herečka

Datum narození: 04.06.1975
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Znamení: Blíženci


Životopis:
Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Do kontaktu s herectvím se dostala, již ve věku pěti let a to po boku svého otce v komedii režiséra Hal Ashbyho "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začala pracovat jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevila se v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravitz a Rolling Stones.

Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde si také poprvé zahrála v divadelní produkci. Po absolvování školy začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema. Zde také natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Haven Voighta.

Jako herecký nováček se brzy objevila v malé filmové roli "Cyborg 2" (1993), film o kříženci člověka s robotem nebyl příliš úspěšný. O dva roky později získala první hlavní roli počítačového hackera v thrilleru Nebezpečná síť "Hackers", kde poprvé poznala chuť uznání. Ve filmu se seznámila se svým prvním manželem britským hercem Johny Lee Millerem. Vzali se krátce po natáčení. Na svatbu si Angelina vzala místo tradičních bílých šatů černé kožené kalhoty a bílou košili, na kterou napsala svou vlastní krví jméno svého nastávajícího. Tento vztah jim však nevydržel ani rok.

Po účinkování v několika průměrných filmech, jako komedie "Love in all there is"(1996) a krimi thriller Ruce od krve "Playing God" (1997), kde si zahrála po boku Davida Duchovnyho. Za roli Cornelie Wallaceové v televizním dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na Emmy. Snímek, který ji vynesl do světa hvězd se jmenoval "Gia", autobiografické televizní ztvárnění kontroverzního života modelky Gii Carangiové. Za tento film získala druhý Zlatý Glóbus a nominaci na Emmy. Brzy po těchto úspěších se objevila v několika televizních talk show a objevila se na mnoha obálkách velkých časopisů.

Díky těmto úspěchům dostává velké množství nabídek významných rolí, nakonec se objevila po boku Gillian Anderson, Ellen Burstyn a Seana Conneryho v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart" (1998). Následující rok se stala součástí dalšího kvalitně obsazovaného komedii Mikeho Newellse Bláznivá runway "Pushing Tin", zde si zahrála po boku Johna Cusacka a Billyho Boba Thorntona. Ačkoliv film neměl zápornou kritiku, nedokázal finančně úspět. Ve stejný rok si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector".

Dalším velmi významným úspěchem byla role Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted" (1999). Zde hraje bezcitnou pacientku psychiatrické léčebny spolu s Winona Ryder. Za tuto roli získala cenu Akademie a Zlatý Glóbus pro nejlepší herečku ve vedlejší roli. Poté se opět vdala, tentokráte za 45 letého herce Billyho Boba Thortona.

V roce 2000 se objevila v kriminálním příběhu se silnými auty 60 sekund, kde si zahrála po boku Nicolase Cageho. Rok 2001 byl pro Angelinu opravdu úspěšný, nejprve se objevila v thrilleru Sedmý hřích "Original Sin", v němž si zahrála po boku Antonia Banderase. Následně pěkně tvarovaná ve filmovém ztvárnění veleúspěšné počítačové hry Tomb Raider, v hlavní roli Lary Croft stejnojmenném filmu "Lara Croft: Tomb Raider". Podle některých zdrojů se její manželství s Billy Bobem Thortonem v roce 2002 rozpadlo.

Ve zkratce:
bratr James Haven Voight, režisér; režíroval pět filmů s Angelinou
první manžel Jonny Lee Miller
druhý manžel Billy Bob Thorton, herec (od 05.08.2000 - 2002)
Výška 170 cm (5'7")
Vzdělání Lee Strasberg Theater Institute (New York) a New York University

Tetování (údajně má 9 tetování)
velký černý kříž s proslovem na tříslech
Čínský drak na levé paži a nad ním jméno Billy Bob
runa na jejím levém předloktí
dva domorodé obrazce na pozadí
Japonský symbol "smrti" na rameni
Latinské texty na břiše, jenž znamenají "Co mě živí, to mě také zničí"
A prayer for the wild at heart kept in cages (Modlitba za všechna srdce držená v klecích)
malé "h" za zápěstím
a na pravé paži hlava draka

Odkazy:
www.ajolie.com
www.angelinajolie.org.uk
www.100percent-online.com/angelina_jolie

Kontakt:
C/O William Morris Agency
151 El Camino Drive
Beverly Hills, CA 90212
USA
Angelina Jolie
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina JolieNatalia Oreiro

29. května 2007 v 12:08 | Kačí

Natalia Oreiro

Zpěvačka, Herečka

Datum narození: 19.05.1977
Místo narození: Montevideo, Uruguay
Znamení: Býk


Životopis:
Natalia už odmalička chtěla být umělcem. Od osmi let začala chodit na hodiny zpěvu a kurzy herectví. Když jí bylo 12 let vyzkoušela dětský konkurz do reklamy, nakonec byla vybrána a její kariéra oficiálně začala. Mezi 12 a 16 rokem vystupovala ve více, než 30 reklamách pro významné společnosti, jako jsou Coca - Cola, Pepsi, Johanson & Johanson. Ve čtrnácti byla vybrána z více než 10 000 uchazečů pro cestování s brazilskou televizí.

Ačkoliv Natalia neustále pracovala, většinu svých příjmů vydala na zaplacení cest, které musela často podnikat do Buenos Aires z její rodné Montevideo. V 17 letech se rozhodla přestěhovat do Argentiny, kde dostala malou roli v telenovele "Inconquistable corazón" (1993). Po několika rolích v malých telenovelách získává hlavní roli Valerii v telenovele Bohatí a slavní "Ricos y Famosos" (1997), která jí přinesla první výraznější popularitu.

Po tomto prvním významnějším úspěchu v televizi získala první filmovou roli v komedii Argentinka v New Yorku "Un argentino en Nueva York" (1998), kde si zahrála mladou ženu, která se chce prosadit v hudebním světě. Za tento výkon byla Natalia vychvalována a v Argentině se tento film stal absolutním trhákem. Také soundtrack k filmu se stal číslem jedna po dobu tří měsíců. Všechny větší nahrávací společnosti se s ní snažili podepsat smlouvu.

Smlouvu podepsal s BMG a v roce 1998 vydává své debutové album Natalia Oreiro, které obsahovalo ústřední melodii k populární telenovele Divoký anděl "Muňeca Brava". Tato telenovela byla ohodnocena, jako nejlepší telenovela v Argentině. Její album se prodávalo ve více než 60 zemích a získalo dvě platinové desky. Získalo si mezinárodní úspěch a stalo se jedním z nejprodávanějších v mnoha zemích celé Ameriky a Evropy, kde získávalo zlaté, nebo platinové desky. Tato popularita ji donutila uskutečnit celosvětové turné od Latinské Ameriky, Evropy, Středního východu až po Asii. Turné bylo velmi úspěšné a všechny koncerty byly vyprodané.

Po tomto velkém úspěchu se rozhodla plně věnovat pěvecké kariéře, proto se přesunula do Los Angeles, kde strávila dva měsíce nahráváním svého druhého alba "Tu Veneno"(Your Poison). Také se vrátila zpět k herectví v telenovele "Kachorra" (2002), která se opět stala hitem po celém světě. A také vydala své již třetí album "Turmalina".

V roce 2001 se Natalia vdala za Ricarda Mollema, který je hlavním představitelem argentinské skupiny Divididos.

Ve zkratce:
výška 174 cm
váha 53 kg
míry 92-60-94
barva očí: zelená
otec: Carlos Oreiro

Odkazy:
http://www.natalia-oreiro.cz/ - skvělé české stránky
oreiro.wz.cz
www.natalia-oreiro.com
oreiro.8m.com
www.fanmusical.net/natalia_oreiro

Kontakt:
Virgina Koren
BMG Ariola Argentina
Talcahuano 750
(1013) Capital Federal
Buenos Aires
Argentina
Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro

Paris Hilton

29. května 2007 v 12:05 | Kačí

Paris Hilton

Modelka, Herečka, Zpěvačka

Datum narození: 17.02.1981
Místo narození: New York, USA
Znamení: Vodnář

Životopis:
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.
Paris Hilton
Paris Hilton

Paris Hilton
Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton


Cobra 11

29. května 2007 v 11:59 | Kačí
Jejich revírem je dálnice
Jejich tempo je vražedné
Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači
Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci
jejich úkolem je chránit naši bezpečnostHvězdná brána - StarGate SG1

29. května 2007 v 11:40 | Kačí |  Hvězdná brána

Seriál Hvězdná brána - StarGate SG1

Seriál Hvězdná brána - StarGate SG1 je bezesporu nejlepším sci-fi seriálem v současné době, nyní je již natočena desátá série bohužel je však poslední.
Jack O'neill
Seriál hvězdná brána navazuje na stejnojmenný film, ve kterém se již podařilo navázat spojení s jiným světem pomocí hvězdné brány, provoz hvězdné brány byl bohužel ukončen, protože nepřinášela nic víc než jen nebezpečí.
První díl hvězdné brány začíná aktivací brány zvenčí a příchodem Apofise a několika Jafů kteří zmasakrují stráže a vezmou sebou rukojmí jako nového hostitele.
To donutí Hamonda jednat a tak za nedlouho už přijíždí Jack a s novým týmem se pouštějí do své, v seriálu první akce.
Seriál je velmi zajímavý a o zábavu opravdu není nouze snad jen připomenu O'nellovi hlášky např: A nejste vy šestá? Obří červi, giganti...

Hlavní postavy, herci

Jack O'neill - Richard Dean AndersonJack O'neill (Richard Dean Anderson) - Hlavní člen týmu, velí SG1, je to nejlepší herec v celém seriálu je velmi vtipný.
Daniel Jackson - Michael ShanksDaniel Jackson (Michael Shanks) - Rozluštil jak funguje hvězdná brána, občas má odlišné názory oproti Jackovi, umí spoustu jazyků, je to archeolog.
Samanta Cartrová - Amanda TappingSamanta Cartrová (Amanda Tapping) - Je moc chytrá až to O'nellovi docela vadí.
Teal'k - Christopher JudgeTeal'k (Christopher Judge) - Moc nemluví, velmi dobrý bojovník.

Více info o seriálu Hvězdná brána (StarGate SG1):


Fotky hlavních čtyř postav v seriálu tým SG1.
Jafové
Brána
Jack O'neill
Sam Cartrová
Teal'k
Daniel Jackson
Jack O'neill
Jack O'neill
Letoun
Teal'k
Hamond
Hatak
Deniel a Sam
Jack O'nell
Braitac
Jafa


Poznámky do žákovských knížek..Aneb co dokáží učitelé =o)

12. května 2007 v 11:48 | Kačí |  ..::ZÁbAvA::..
Poznámky do žákovských knížek..Aneb co dokáží učitelé =o)
Dává pozor, jestli dávám pozor a když nedávám pozor, nedává pozor.
Vyhodil spolužákovi tužku z okna se slovy: "Pokud tě má ráda, tak se vrátí."
Rozbil okno a tvrdí že nemůže dýchat
Když jsem zakašlal, prohlásil: "Chcípni."
Při angličtině Mr. Hutek snědl svačinu, mlaskal a když dojedl, nafoukl svůj pytel a mlátil jím o hranu lavice - což odporuje školnímu řádu. /pozn. aby neodporoval š.ř. měl svým pytlem mlátit o celou desku?/
O přestávce leze po zdi.
O přestávce nečekaně uhodil dívku dlaní ruky po zadní části těla.
Při hodině tělocviku bez dovolení vytáhla kozy.
Učitelka: "Říká učiteli vole, vě větách pořád používá nevhodná slova!"
Rodič na to: "Vy si myslíte, že jste byla ve škole lepší?"
"Na plavaní neplave!!!"
Vybírá vši spolužákovi.
Háže z okna kondomy s vodou.
Váš syn dnes házel ptákem po dílně.
Strká ptáka do topení.
Učitel: "Váš syn házel ve školní jídelně hruškovým kompotem."
Otec: "Příště dodáme jablka."
Strkal si barevné pastelky do obou ušních dírek.
Tahal spolužáka za šle.
Váš syn mě vůbec neposlouchá a dá jenom na rady hlupáků a darebáků. Prosím Vás, promluvte si s ním!
Učitelka: Srdí, umývat! Rodič: Učit, nečuchat!
Mluví sprostě a vůbec ho to nesere.
Při písemné práci chtěl odejít na záchod a vymlouval se, že se posere.
Svačí cibuli a obtěžuje zápachem.
Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím opravdu vážně.
Když jsem ho káral, plivl mi na brýle.
Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Odmítal vše vydat a nyní i přiznat.
Neustále chtěl předvádět penis a měl na mě nechutné sex. narážky.
Neustále se baví a odmítá mi říct o čem.
Byl přistižen ve školní jídelně, jak se líbá se spolužačkou. Je podezření na lásku...
Po písemné práci snědl tahák.
Při hodině dějepisu zapálil lavici a naváděl zbytek třídy, aby mě upálili.
Bije spolužačku deštníkem, ač není jeho.
Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.
Zametá drobky vycpaným mývalem, poškozuje tak školní pomůcky.
Poznámka učitele: "Vaše dcera neustále brebentí a brebentí." Odpověď otce: "Buďte rád, že neslyšíte její matku."
Napovídá nepovoleným způsobem.
Nutil tělesně postiženého spolužáka, aby vylezl na strom.
Straší děvčata ptákem ( sova pálená ).
Při hodině sexualní výchovy znásilnil paní učitelku, následně pana ředitele i školníka.
Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací.
Při sexuální výchově osahává spolužačky a tvrdí, že se vzdělává.
Neustále nemá učebnice na angličtinu a vymlouvá se, že mu je přejel kamion.
Kouká se mi pod sukni, tvrdí, že hledá tužku a pak vykřikuje po třídě že nosím růžová tanga.
Jezdí nosem po lavici, aby to pískalo.
Váš syn při vyvolání k tabuli zakřičel, že chybí, vyskočil oknem a zavřel se na záchodě.
Vyvolán prohlásil, že nebude odpovídat bez advokáta.
Ve vyučování si hrála s robertkem a když jsem jí ho zabavila, začala se smát.
Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej.
Strká si lentilky do nosu a hraje všemi barvami.
Honza řekl: "Ticho." Třída ho vyslyšela a on ze sebe vypustil toxické plyny, což bylo slyšet po celé třídě.
Dívá se na mě skrz prsty...
Na hodinu fyziky přišel o 45 minut později.
Kopal do katedry a řval: "Sezame, otevři se!"
Neměl žákovskou knížku a odmítal mi ji dát.

Návod na Colorizaci

12. května 2007 v 11:13 | Kačí |  Pro tebe
Tak, hodně lidí se nás ptalo, jak na colorizace. Proto jsme vypracovaly takovýto návod. Snad vše pochopíte. Případné dotazy do komentářů- odpovíme vám!
Nejprve si program PhotoFiltre stáhněte, a to TADY
Budeme colorizovat tento obrázek (protože je jednoduchý):
Návod:
A co nám vzniklo???↓
Chápete lidi ten návod? Snad jo. Kdyžtak ty otázky do komentářů.

Zdroj:http://badipet.blog.cz/


Návod na Avatary

12. května 2007 v 11:11 | Kačí |  ObrázkY
  1. takže si otevřte Photo Filtre
  2. klikněte na otevřít:
a zvolíte si obrázke k avataru - ve velikosti (nejčastěji 100x100) tady jich máte pár:

moje ocenění!

11. května 2007 v 11:46 | Kačí |  About Me

Pán pařmenů

5. května 2007 v 14:55 | KačíHenry Proper

5. května 2007 v 14:37 | KačíVidea

5. května 2007 v 14:20 | Kačí |  ..::ZÁbAvA::..

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.