Tajná klučičí řeč

22. dubna 2007 v 14:08 | Kačí |  ♥..::KluCíííí::..♥
1) "Jsme jen dobří kámoši."
Pokud tohle říká o své nejlepší kamarádce, nepanikař. Pravděpodobně jsou fakt "jen" nejlepší kámoši a ona nemá v plánu tě obtěžovat. Každopádně jestli tohle tvrdí pokaždé, když ho načapáš, jak jí smolí smsku (což je asi 3x denně), buď na pozoru a nenech se jen tak uchlácholit!
2) "Nechtěl jsem ti ublížit."
Je hezké, že myslí na tvoje dobro, ale pravým důvodem, proč ti neřekl o schůzce s expřítelkyní, je to, že si nechtěl dělat problémy. Kluci udělají vše pro svůj klidný život. Dokud ho nenachytáš, nepřizná se. Až se tak stane, použije prostě větu Nechtěl jsem ti ublížit. Tak na něj nebuď přísná, pokud se to stane opakovaně.
3) "Nebudu se zlobit, když nepřijdeš."
Kecá, kecá, kecá! Říká to jen proto, že nechce ukázat pravé city a potřebuje mít zadní vrátka. Ve skrytu duše doufá, že přijdeš, ale nemá odvahu ti to říct. Vlastně je pro něj hrozně důležité, abys přišla, proto na schůzku doraz i přes všechny nesmysly, co říká :o).
4) "Zapoměň na to."
Přestav si situaci : máte rande, bavíte se a je vám spolu skvěle. Konverzace se začne točit kolem našeho vztahu a on z ničeho nic zamumlá nějakou poznámku. Když ho poprosíš, aby to zopakoval, řekne jen Zapomeň na to. Asi ti chtěl říct něco důležitého, co není schopen povědět jen tak do očí, ale už našel odvahu to zopakovat. A věř, že to má v hlavě!
5) "Nic to neznamenalo."
Pokud se hovorům o jeho bývalé vyhýbá tímto způsobem, nevědomky naznačuje, že pro něj vztah s ní znamenal hodně, ale nechce, abys o tom věděla. Snaží se chránit tvoje city. Jesli o tom bude chtít mluvit, začne sám, a až uzná za vhodné.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.