Tajemství zapletených vlasů

28. dubna 2007 v 21:17 | Kačí |  Vlasy

Tajemství zapletených vlasů

S copánky se přímo roztrhl pytel. Nenosí je již jen malé slečny, ale jsou také k vidění na přehlídkových molech a na velkolepých společenských akcích. Kromě jednoduchých a krásných copánků, které zvládne každá z nás, jsou také další možnosti. Copánky ve stylu hippie, afro, rasta či etno jsou také dobrou volbou.

Stačí si jen vybrat, vaše přání splní ruce velmi šikovné kamarádky či profesionálního kadeřníka. Záleží velmi na tom jaký styl s vyberete. Rozhodnete-li si vyzkoušet jak vám budou slušet copánky, zda má vůbec smysl navštěvovat kadeřnický salón, zkuste pramínek přestříkat lakem na vlasy. Copánek bude pevný a hladký, nebude se rozpadat.

Pokud vám připadají copánky a copy přeci jen spíše pro malé "cácorky" a ne pro dospělé slečny a ženy, podívejte se na přehlídková mola. Módní dům Givenchy svým modelkám nechal udělat afro copánky. Stejný styl úpravy účesů použila i Stella McCartney.

Hippie stylem se nadchly módní značky Gucci a Blumarine. Celebrity jako Kylie Minogue, Gwyneth Paltrow nebo Scarlet Johansson také vsadily na copánky.

Ať zvolíte jakýkoli styl copánků, budete spokojeni, neboť copánky sluší snad každému. Jejich údržba není náročná, podle typu vydrží i několik měsíců během kterých vlasy odpočívají od fénování, kulmování či barvení. Copánky není dobré si nechávat plést, pokud máte málo vlasů, nadměrně vám vypadávají nebo máte trvalou. Důvodem je to, že byste si tak mohla poškodit strukturu vlasu.

Pokud se rozhodnete pro copánky, které vám uplete kadeřnice, dobře vybírejte kadeřnictví. Nemusíte se bát, že budete fádní a nezajímavá s copy. Vaše vlasy mohou být naplétány s materiály různých barev a v různém seřazení - řady, šachovnice, ornamenty. Můžete si také nechat zaplést do vlasů mušličky, korálky, barevné bavlnky, nitě a podobně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.