Sveďte ho pohybem

28. dubna 2007 v 15:47 | Kačí |  ♥..::KluCíííí::..♥

Sveďte ho pohybem

Až na večírku zmerčíte sympaťáka svých snů, nemusíte po něm už jen marně vzdychat. Cosmo vám dá do ruky vysoce účinnou zbraň, díky které ho zaháčkujete svůdnými pohledy a gesty.

První dojem se počítá
Duševně se připravte. Než vejdete do klubu nebo na večírek, představte si, že tam na vás čeká nejlepší kamarádka.
Hlavu vzhůru. Ramena stáhněte dozadu a dolů, zvedněte bradu, přestaňte vraštit čelo a uvolněte ústa.
Ve dveřích se zastavte. Rozhlížejte se po místnosti a v duchu počítejte do tří. Máte vyhráno! Lidé si automaticky pomyslí, že jste sebevědomá.
Podávejte ruku. Budete působit jako dáma a navíc se pod touto záminkou snadno dotknete muže, který se vám líbí.
Nepohrávejte si se zipem šatů nebo řemínkem kabelky. Pokud vaše prsty nevydrží chvíli v klidu, dáváte najevo, že jste nervózní.


Proklepněte si ho
Možná podléháte přesvědčení, že nejspolehlivější lákadlo na muže představuje sexy výstřih a sukně s rozparkem. Pohled do očí a sympatický úsměv ale dokážou zabrat mnohem víc. Otestujte, jak jste zabodovala:

Počítejte pohledy
Jestliže jste muže zaujala, nejspíš k vám vyšle tři dlouhé pohledy. Nejdřív si vás prohlédne od nohou k obličeji a zastaví se očima hlavně na těch tělesných partiích, které pokládá za důležité. Prvním pohledem vás zhodnotil, a když jste se mu zalíbila, za chvíli se na vás podívá znovu. Až se za vámi ohlédne potřetí, můžete si být jistá, že v duchu zvažuje, jak se s vámi seznámit.

Hypnotizujte ho
I když už si vás důkladně prohlédl, nejspíš mu oči každou chvíli ujíždějí vaším směrem. Snaží se totiž zjistit, zda u vás má šanci. Zkuste zachytit jeho pohled a pečlivě pozorujte, jak dlouho vám vydrží zírat do očí. Na neznámé osoby a nezajímavé lidi se obvykle nevydržíme dívat víc než dvě nebo tři vteřiny. Jestli jste v duchu napočítala do čtyř a muž vás stále ještě hypnotizuje, okouzlila jste ho.

Správně se odvraťte
Možná si to neuvědomujete, ale je hrozně důležité, jakým způsobem oční kontakt přerušíte. Pokud sklouznete očima ke straně a začnete pátravě přejíždět po dalších tvářích v místnosti, beze slov muži vzkazujete: "Hledám někoho lepšího." Když sklopíte oči k zemi a pak ještě jednou střelíte pohledem po svém idolovi, dáváte mu jasně najevo, že ve vás rozbouřil hormony.

Určitě znáte ženu, která není extra krásná ani přitažlivá. Vlastně vypadá úplně obyčejně, ale muži na ni letí neuvěřitelným způsobem. A vás pochopitelně zajímá, čím si tohle privilegium vysloužila! S největší pravděpodobností umí tahle dračice pouze využít řeči svého těla a řeči těl okolních přitažlivých samců. Věřte, že se této mazané tajné taktice můžete naučit také.
A nepotřebujete k tomu nic jiného než náš docela jednoduchý návod.

Upoutejte jeho pozornost
Jestli chcete dát otrapovi najevo nezájem, hoďte lokty na stůl, opřete si bradu o dlaně a tvařte se otráveně. Můžete navíc nervózně bubnovat podrážkami bot o podlahu. Pokud naopak potřebujete muže upoutat, sedněte si přesně podle fotografie (vpravo).

Propleťte prsty. Pevně založené ruce na hrudi působí nepřístupně. Volně propletené prsty ale vypadají hravě a uvolněně. Lokty přitáhněte k hrudi, abyste zvýraznila sexy siluetu. Ze stejného důvodu přehoďte nohu přes nohu.
Nakloňte se na jednu stranu. Když se posunete dopředu, dáváte najevo zájem; jestliže se od muže odtahujete, beze slov mu vzkazujete: "Dej si pěkně odchod." Takže se mírně nakloňte dopředu a na stranu. Bude z vás vyzařovat pohoda.
Hoďte nohy ke straně. Když naaranžujete nohy podle modelky na obrázku, budou vypadat delší a štíhlejší. Častým přehazováním nohy přes nohu signalizujete muži: "Fakt se mi líbíš." Zabodujte při první večeři
Skoro ho neznáte a už s ním sedíte u jednoho stolu? Ženy obvykle s první intimní schůzkou nemají problém, zato chlapi se potí nervozitou. Počtěte si v jeho drobných gestech, co se mu honí hlavou a nakolik ho vzrušujete.


Co dělá muž špatně
Schovává se za paže. Drží si ruce s pevně propletenými prsty před ústy? Naznačuje: "Nevím, o čem se mám bavit."
Zírá na desku stolu. Pokud při řeči monitoruje příbor nebo sklenky s vínem, asi vám připadá neupřímný. S největší pravděpodobností s ním ale cloumá nervozita.
Šoupe nohama po podlaze, podupává nebo sedí s překříženými kotníky. Vězte, že z vás má trému. Sebejistý člověk jednoduše položí obě chodidla na zem.

Co vy děláte správně
Visíte mu očima na rtech. Beze slov mu vzkazujete: "Máš mou plnou pozornost. Zajímá mě, co vyprávíš." Jestliže se s ním cítíte fajn, nejspíš mrkáte pomalu a s dlouhými intervaly. Muži toto gesto milují. Úzkost se naopak projevuje rychlým a častým kmitáním řas.
Předkláníte se dopředu a kolena tisknete k sobě. Působíte přátelsky, ale nikoli vyzývavě. Neutrálním držením těla dáváte partnerovi najevo, že se nemá čeho bát.
Ruce necháváte volně ležet na stole dlaněmi vzhůru. Kdybyste měla nervy na pochodu, nejspíš byste proplétala prsty nebo zatínala ruce v pěst. Otevřenou dlaní signalizujete: "Nemám co skrývat."


Těmito gesty dává najevo, že po vás touží
Olizuje si rty. Je to naprosto jednoznačné gesto. Muži i ženy si při vzrušení vlhčí rty špičkou jazyka.
Sahá si na ústa. Při hormonální bouři se rty překrví k prasknutí. Svrbí muže tak, že si je musí pořád otírat.
Svůdně jí. Pokud si olizuje prsty, naznačuje, jak rád by jazykem kouzlil na vašem těle. Oplaťte mu stejnou mincí.
Při řeči se k vám naklání. Skoro jako by vás tím pohybem vyzýval k polibku.
Pozoruje vás a pomalu sklání hlavu. Za chvíli vás nejspíš políbí. Těšte se.

Jak moc se k vám přiblíží?
Při večeři sledujte jeho ruce. Jestliže se vám nabourává do osobního prostoru, prahne po vás. Správně zareagujte.

1. Hraje si s něčím na stole - se sklenicí vína, ubrouskem nebo slánkou. Trochu se předkloní a bezděčně posouvá předmět po ubruse. Jeho "hračka" leží uprostřed stolu nebo na vaší straně. Dává najevo, že je mu s vámi dobře.
2. Posune věc k vám. Pokud rukama překročí neviditelnou linii, která rozděluje stůl na "vaši" a "jeho" polovinu, zpozorněte. Odtáhněte ruce z jeho dosahu a nepřestávejte s ním tlachat. Sledujte, jak na toto vaše gesto zareaguje.
3. Když jeho zájem není zase tak žhavý, stáhne se zpátky na "svoji" polovinu stolu. Jestli odmítne opustit vaše území nebo k vám dokonce posune ruku ještě blíž, máte vyhráno. Tenhle chlap udělá cokoliv, jen aby vás získal!
4. Předkloňte se a položte lokty na stůl. Vezměte sklenici vína a při řeči ji pomalu posouvejte na partnerovu stranu stolu. Řečí těla mu vzkazujete: "Taky se mi líbíš." Pokud se ho lehce dotknete, dáváte najevo, že jste z něj vážně unesená.

Jakým způsobem ukazujete, že vám připadá třeskutě sexy?
I když chcete zájem zamaskovat, řeč těla vás může snadno zradit. Čtěte tři nejobvyklejší signály vzrušení.


Dráždíte si ústa. Jestliže jste nažhavená, začnete víc pít a jíst. Rty, do nichž se vám nahrnula krev, totiž volají po dotecích. Navíc se k nim snažíte přitáhnout pozornost.

Předvádíte pánev. Zatímco vy při vzrušení špulíte zadek, muž naopak pánev předsune dopředu, jako by se ženě svých snů chlubil rozkrokem. Chce vás ujistit, že je chlap pořádných rozměrů.

Předvádíte vnady. Prohnete páteř do oblouku a stoupnete si tak, aby muži za žádnou cenu neuniklo, jaký vlastníte sexy zadek, boky a ňadra.


Co prozrazují jeho nohy?
Mrkněte mu na chodidla a hned budete vědět, co se mu honí hlavou. Pokud špičky jeho bot ukazují přímo na vás, zajímáte ho.
Nohy jsou nejvíc vzdálené od hlavy a málokdo si proto všímá, co jeho chodidla právě dělají. Stačí sklopit oči k zemi a hned o muži víte všechno. Na večírku se muž někdy dívá na svou partnerku, ale špičky jeho bot přitom míří na jinou hezkou ženu. Nohama zkrátka ukazujeme na to, co bychom chtěli mít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.