KluCi & HolKy

22. dubna 2007 v 13:48 | Kačí |  ♥..::KluCíííí::..♥
&
Vždycky jsem si myslela, že to holky na tom světě mají nejtěžší.. musí čekat, až se kluk rozhoupe první, kluk dá první pusu, kluk musí první říct slova : "miluji tě" a proč ne holka?? Kde je psané, že holka se nemůže dát najevo své city??
Odpověď zní následovně.. kluci jsou lovci, kteří potřebují lovit.. my jsme jejich cíl a jejich trofej z boje...je to vlastně dobře.. my se moc snažit nemusíme a necháváme to na nich... jenže také záleží i určitým způsobem na nás..
Po zkušenostech, které mám, jsem zjistila, že to kluci mají ale sto krát težší.. mají to těžké, i když si to nechtějí přiznat.. podle mého názoru soudím, že je to hrozné.. Víte, co to musí být pro kluka, který se pokouší ti říct svoje city a ty ho odmítneš, protože nevíš, co teď máš dělat?? Nejsi připravená s někým být,.. ale on chce.. on chce být jen jediný v tvém životě.. ty mu řekneš, že s ním být nemůžeš, nechceš nebo jiné důvody.. pro něj je to odvaha ti něco takového říct.. bojí se odmítnutí, nechce být odmítnut.. ale zas na druhou stranu nemůžeš být s někým, koho nemiluješ.. jako kamarádka ano.. ale to je individuální.. nejhorší však je, když je to jednostranné..
Všechno si strašně protiřečí a navzájem odporuje.. je to hrozné.. člověk pak neví, co si vlastně o tom životě má vlastně myslet...
Ale ať už se rozhodnete pro jakoukoliv cestu, věřte, že každá je pro něco dobrá.. jedna cesta vám dá zážitek, ta druhá aspoň zkušenosti do kapsy.. příště budete moudřejší.. ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.