Do bikin za osm týdnů!!!

28. dubna 2007 v 14:42 | Kačí |  Fitness

Do bikin za osm týdnů!

88 týdnů před :
Začněte tím, že si k snídani dáte něco zdravého. Zapomeňte na tučné croissanty a toasty! Posnídejte raději ovoce nebo misku ovesné kaše. Dlouho pak nebudete mít hlad.
Cvičení: Cvičte před jídlem! I když se vám to třeba nezdá, cvičení může vaše chutě omezit až o deset procent. A až budete baštit, vzpomenete si na tu dřinu!


77 týdnů před :
Před každým jídlem vypijte půl litru vody. Budete se cítit plní a nesníte takové množství jídla jako obvykle. A sladké perlivé nápoje vyměňte za ovocné džusy nebo koktejly.
Cvičení: Zapomeňte na výtahy a eskalátory, choďte pěšky! Cestou do práce se projděte, spálíte tak hodně kalorií.


66 týdnů před :
Přestaňte jíst vše, co je "bílé" - bílý chléb a těstoviny, rýži, brambory! Když tato jídla vynecháte nebo vyměníte za zdravější varianty, budete se cítit nabiti energií a váha půjde dolů!
Cvičení: Denně 30 minut provozujte jakýkoli druh pohybu, který vás baví - tanec, běh nebo chůzi. Vyplatí se to!


55 týdnů před :
Černý čaj vyměňte za zelený s citronem, který je plný antioxidantů. Zvýší výkonnost vašeho metabolismu a sníží váš apetyt!
Cvičení: Jak dosáhnout krásně vypracovaného bříška? Posilováním! Obden procvičujte své břišní svaly vhodnými cviky. Dejte si vždy dvě série po 25 opakováních.


44 týdny před :
Jezte málo, ale pravidelně a často! Mějte po ruce malé zdravé ovocné svačinky jako banán nebo borůvky či hrst ořechů, které jsou bohaté na proteiny.
Cvičení: Pro větší motivaci si v posilovně domluvte hodiny s trenérem. Ten vám totiž nic neodpustí! Anebo si alespoň pořiďte permanentku do svého oblíbeného fitka.


33 týdny před :
Užívejte přípravky, které obsahují hořčík, vápník a vitamin C. Pročistí vám střeva a zabrání tomu, abyste měli bříško jako balon!
Cvičení: Před každou sprchou promasírujte své tělo kartáčem nebo hrubou žínkou. Podpoříte tak svůj lymfatický systém a zabráníte vzniku celulitidy!


22 týdny před :
Místo jednoho hlavního jídla si denně dopřejte ovocný koktejl. Rozmixujte oblíbené ovoce s nízkotučným jogurtem a uvidíte, jak půjdou kila dolů.
Cvičení: Zařaďte do svého denního programu 15 minut intenzivního běhu. Zpevní se vám a vytvarují nohy!


11 týden před :
Naordinujte svému tělu detox! Nepijte alkohol a berte potravinové doplňky, které obsahují rybí tuk nebo lněný olej. Nacházejí se v nich omega-3 mastné kyseliny, které doslova rozpustí vaše tukové zásoby!
Cvičení: Zdvojnásobte svůj běžný trénink pro rychlejší tvarování postavy. Už jste těsně před cílem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou máš postavu?

hubená 13.6% (3)
štíhlá 40.9% (9)
plnoštíhlá 31.8% (7)
nadváha 13.6% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.