Co ženy vzrušuje, a co nesnášejí??

28. dubna 2007 v 15:31 | Kačí |  Pro tebe

Co ženy vzrušuje, a co nesnášejí?

=)
Zatímco počet mužů, kteří preferují dlouhé vlasy, je téměř totožný s těmi, kteří oceňují spíš volný krk, téměř devadesát procent žen požaduje, aby jejich partner měl vlasy krátké, nebo polodlouhé. Počet mužů, kteří mohou doufat, že na svou dlouhou hřívu uloví hejno obdivovatelek, se však pravděpodobně ještě zmenší, protože výzkumy uvádějí jasný požadavek, aby dlouhé vlasy u mužů byly upravené a pěstěné. Barva mužských očí je ženám lhostejná, ale zato úsměv se umístil na vrcholcích ženských žebříčků jako jedna z nejsvůdnějších věcí. Pokud má muž široký úsměv (a ještě lépe pokud se mu při něm tvoří důlky ve tvářích), je většina žen údajně ochotná přehlédnout i drobné nepravidelnosti v zubech.

Z mužského těla jsou pro ženy nejdůležitější ramena (potažmo celá záda) a zadek, na který při prvním kontaktu zírá šestasedmdesát procent žen. Pro naprostou většinu dotázaných žen byla dále velmi vzrušující vypracovaná záda a výrazná rýha kolem páteře, která se údajně jeví důležitější než ploché a vypracované břicho. Překvapivé množství žen dále upřednostňuje chlupatou hruď před holým hrudníkem. Výsledky výzkumů se shodují v tom, že muži ani ženy nepožadují, aby jejich partner vlastnil dokonalé svalnaté tělo, ženám stačí, pokud je mužská postava pevná a sportovní. Za takových podmínek jsou údajně ochotny odpustit i několik deka tuku navíc. I když se muži domnívají, že je to ta nejdůležitější věc na světě a kradmými pohledy si své chlouby poměřují ve sprchách, výzkumy přesvědčivě a jasně ukázaly, že délka penisu je podstatná pouze pro necelých deset procent žen. Většina žen se v dotaznících vyjádřila v tom smyslu, že stačí, aby délka dovolovala uskutečnění pohlavního styku a příliš mnoho centimetrů může být spíš obtěžujícím faktorem.

Co se týká oblečení, ženy se na mužském pohlaví opravdu vyřádily. Seznam naprosto nepřijatelných a asexuálních součástí šatníku je velmi široký v každém výzkumu, který se tímto tématem zabýval. Přední místa obsadily ledvinky, síťovaná tílka, elastické džíny, cyklistické kalhoty, sandály v kombinaci s ponožkami a bílé ponožky vůbec. Vysoké příčky nenáviděných součástí mužské garderoby také trochu překvapivě obsadily propínací svetry, hnědé boty a úzké roláky. Za vysoce přitažlivé jsou naopak považovány košile všeho druhu (pozn.jojojo :) ), boxerky kopírující mužský zadek (pozn.3x jooo), kožené bundy, trička bez rukávů a dobře padnoucí džíny. Zcela však propadly šperky všeho druhu; většina žen je údajně schopna respektovat na svém partnerovi pouze prsten. Řetízky, přívěšky, náušnice, náramky, ale i třeba barevné pásky vnímá značné procento žen jako nepřiměřenou zženštilost.

A na závěr opět několik užitečných postřehů, které z výzkumů ještě vyplynuly:
- Při prvním kontaktu se přes osmdesát procent žen zaměřuje na mužův parfém a pokud se jim vůně líbí, vyhodnotí muže jako sympatického.
- Jen necelá čtyři procenta žen uvedla, že pro ně není důležitý mužův hlav. Zbytek vnímá plynulý, příjemný projev pronášený hlubokým hlasem v pomalejším tempu jako vysoce erotický.
- Víc než polovina žen nevědomě vyhodnocuje muže oblečené v pastelových barvách jako citlivější a jemnější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | 22. července 2008 v 22:13 | Reagovat

Je to hiearchie 21.stoleti,co wic dodat?!Zensky,wsichni je zname.Petr20let

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nevím co cítím. Když jsem s tebou,
srdce mi buší a vše se ve mně svírá.
Když jsem sama,
myslím jen na tebe
a dělám všechno špatně.
Nevím co to je,
ale myslím že tě miluji.